Discussion about this post

User's avatar
Victor_D's avatar

Katolická církev v Německu je na hraně schismatu/exkomunikace a i jako věřící říkám, že odstřihnout církve od státních financí je to nejlepší pro tu církev i pro stát jako celek.

1 more comment...

No posts

Ready for more?